Сьогодні у працівників культури і майстрів народного мистецтва професійне свято.

9 листопада разом із Днем української писемності та мови відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Щиро вітаю усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя, найважливішій зі сфер – культурі! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну!

Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Високо ціную Ваш вагомий творчий внесок у розвиток національної культури, Ви заслуговуєте на слова щирої вдячності! Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Нововоронцовщину, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.
Копітка, самовіддана, часто жертовна робота працівників культурної сфери без перебільшення рятує душі.

Багата талантами земля Нововоронцовщини, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Саме тому, у непростий для України час, час великих викликів та випробувань, нам як ніколи потрібна сильна, конкурентоздатна, сучасна та актуальна культура, звернена у майбутнє, але укорінена у могутній національній традиції.

Дякую кожному з працівників культурної сфери – клубнику, бібліотекарю та вчителю, художнику та поету, письменнику та музиканту, кожному, хто на своєму місці, у свій спосіб бореться за те, щоб голос культури звучав сильно та переконливо.

Впевнена, що разом ми зробимо так, щоб всі вони злилися в єдиний потужний та переможний хор! Нехай праця МИТЦЯ буде потрібною та корисною, успіхи – вагомими та переконливими, а кожен крок буде спрямований на благо України та надихатиме на життя і творення! Нехай МИСТЕЦТВО дарує нам надію та силу, стає ще одним надміцним форпостом на захисті суверенітету нашої держави, основою мирного та щасливого життя.

Бажаю вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими і коханими. Завдяки вам звершуються великі діяння! Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях! Хай відгукнуться Вам вдячністю Ваші діла, і хай Господь береже Вас у своїй благодаті, в родинному затишку та здоров’ї на многії літа.

З повагою і найкращими побажаннями до Вас, Людмила Ліновська, завідувач сектора культури райдержадміністрації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter