Нещодавно відбулася районна звітно-виборча конференція ветеранів, на якій було підведено підсумки діяльності всіх первинних ветеранських організацій за останні 4 роки.

У складі ветеранських організацій району проведена належна робота первинної ветеранської організації с. Миролюбівка. Я, як учасник конференції, хочу поділитися своїми враженнями щодо подальшого розвитку ветеранського руху.

Приємно відзначити сьогодні роботу, проведену активом районної ветеранської організації за звітний період. І скажімо прямо: зроблено не мало, але, разом із тим, у ветеранській діяльності залишається ще багато не розв’язаних проблем.

Хочу коротко зупинитися на роботі Миролюбівської первинної ветеранської організації, де я працюю з 2000 року, і де налічується 218 пенсіонерів, 7 учасників війни, з них 1 остарбайтер, 50 ветеранів праці, 25 одиноко проживаючих і 52 дітей війни.

Хочу довести до відома всіх, що нам доводиться працювати в особливих умовах. Адже базового господарства вже давно немає. А це означає, що надіятись на спонсорську допомогу нема від кого. Тому доводиться вишукувати інші методи роботи з тим, щоб забезпечити діяльність нашої організації. Яким чином це нам вдається? Про це ми змістовно говорили на звітно-виборчих зборах. Після зборів раніше, в 2015 році, був концерт, організований працівниками та аматорами з нашого сільського клубу, у якому приймали участь і пенсіонери, а тепер показували відео про мою роботу, де я приймала участь.

Зараз скажу, що в практичній своїй діяльності ми намагаємося використати досвід кращих первинних організацій району та рекомендацій районної ради ветеранів. Особливу увагу звертаємо на людей одиноко проживаючих та тих, хто за станом здоров’я являються малорухомими.

Систематично наводимо порядок на кладовищі та в інших місцях нашого села. Я від ветеранської організації беру активну участь в організації похорон, проводжаю в останню путь, читаю некролог.

8 березня та 8 травня в сільському клубі відбулися урочисті вечори, присвячені Міжнародному жіночому дню та Дню перемоги, 9 травня - мітинг-реквієм, в якому приймали участь школа, сільська рада і ветеранська організація. Всім надавалось слово для виступу, для привітань.

Першого жовтня ми відзначили День людей похилого віку й усі були задоволені.Детальніше можете прочитати про захід у районній газеті «Вісті» (№42 від 17 жовтня 2019 року) під заголовком «Свято в Миролюбівці».

Я беру участь там, де мене запрошують.

Шановні ветерани, ми з вами пережили нелегкі часи, але ми разом, як і раніше, ми єдині, а це багато про що говорить. Хоча ми, первинна ветеранська організація, на місцях не маємо фінансової підтримки для того, щоб можна було провідати, скажімо, тяжко хвору пенсіонерку чи пенсіонера або надати якусь допомогу, але ж підтримуємо один одного добрим словом, хорошим наміром і поглядом душевної підтримки.

Хочеться побажати Вам усім родинного тепла і затишку, здоров’я Вам і Вашим дітям, великого терпіння і миру.

Великої уваги заслуговує наш голова районної ветеранської організації, почесний ветеран України Клочанюк Роман Онуфрійович, який працює разом із нами от уже 13 років, допомагає нам у всьому, дає корисні поради. Його багаторічний досвід у праці та професіональні здібності надають нам сили, енергії, натхнення. Кожного року нас, голів ветеранських організацій, запрошують на святкування 8 Березня, Деня людей похилого віку, які супроводжуються музичними та концертними привітаннями. Приємно було чути вітання від голови районної первинної ветеранської організаціїР.О. Клочанюка, голови районної державної адміністрації В.П. Тітаренка , Нововоронцовського селищного голови В.В.Марчука , першого заступника голови райдержадміністрації В.С. Білана, представника від "Фонду І. Колихаєва" О.Р. Галінської, голови первинної ветеранської організації селищної ради Т. В.Макаричевої та багатьох інших.

Хочеться висловити Вам усім велику подяку за те, що Ви не забуваєте нас. Бажаємо Вам великих успіхів у Ваших досягненнях, здоров’я Вам усім, родинного затишку. Велике Вам спасибі за ваші добрі справи.

Вважаю, зщо роботу районної ради ветеранів слід признати задовільною, а новообраній районній раді ветеранів усі добрі напрацювання розширити.

Районна звітно-виборча конференція відбулася на високому рівні, дуже успішно, організовано. Була хвилина мовчання, покладання квітів біля пам’ятника загиблим воїнам, концертна програма, виступи голів первинних ветеранських організацій, які доповідали про свою роботу. Але хочеться відмітити, що серед усіх найкращим був виступ голови первинної ветеранської організації із села Дудчани Л.І. Некрут, яка підтримала і визнала роботу районної первинної організації задовільною.

Дякуємо Вам за фінансову підтримку головам первинної ветеранської організації. Всього Вам найкращого.

Г.Ф. Крикун, голова первинної ветеранської організації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter