Сьогодні, коли на всій планеті під впливом людського фактору відбулися помітні зміни як живої, так і неживої природи, дедалі більшого значення набуває гармонійна взаємодія суспільства і природного довкілля.

Людина отримує від природи все необхідне для життя: енергію, продукти харчування, матеріали, черпає в ній емоційну й естетичну наснагу. Суспільству вкрай необхідна не лише чітка стратегія охорони природного середовища та посилення контролю за природокористуванням, але й добре продумана система екологічної освіти й виховання населення.

Тому для рою «Січових стрільців» Нововоронцовської ЗОШ №2 стало справою честі здійснити традиційну екологічну акцію «Чисте джерельце». Гуртківці на чолі з керівником Лачиною О. З. відвідали природне джерело води, що розташоване поблизу зруйнованого цегляного заводу та очистили територію й сам струмок від негативних наслідків діяльності населення. Тож ви можете подивитися світлини «ДО» та «ПІСЛЯ» нашої роботи. Закликаємо всіх:

«Не забруднюйте, підтримуйте в чистоті природні джерельця, адже без вашої допомоги вони дуже скоро перетворяться на сміттєзвалища!»

О. ЛАЧИНА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter