Нововоронцовським відділом Бериславської місцевої прокуратури вивчено результати роботи з особистого прийому, розгляду звернень громадян у 2019 році.

Протягом 2019 року до Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури надійшло 29 звернень, з яких вирішено 17.

Серед розглянутих звернень – 12 з питань досудового розслідування, з яких 4 на дії і рішення слідчих поліції, 1 на дії процесуальних керівників 2 з питань представництва громадян та держави в суді, решта з інших питань.

Необхідно відмітити, що на 46 зменшилася загальна кількість звернень, які надійшли до Нововоронцовського відділу у порівнянні з минулим 2018 роком. На 11 зменшилася кількість звернень з питань досудового розслідування, що свідчить про покращення якості досудового розслідування та процесуального керівництва.
12 звернень направлено за належністю в інші відомства, з них найбільше направлено до Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУ НП України в Херсонській області.

Особистий прийом громадян працівниками Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури здійснюється за затвердженим графіком. Протягом 2019 року на особистому прийомі працівниками Нововоронцовського відділу прийнято 40 громадян.

У 2018-2019 роках повторні звернення громадян до Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури не надходили, випадків задоволення прокуратурою області звернень, відхилених Нововоронцовським відділом, не було.

У своїй діяльності Нововоронцовським відділом Бериславської місцевої прокуратури в повній мірі забезпечено принципи законності, об’єктивності, неупередженості, своєчасності при їх розгляді.

Д. Зіневич, начальник Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter