Друк

Нововоронцовським відділом Бериславської місцевої прокуратури вивчено результати роботи з особистого прийому, розгляду звернень громадян у 2019 році.

Протягом 2019 року до Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури надійшло 29 звернень, з яких вирішено 17.

Серед розглянутих звернень – 12 з питань досудового розслідування, з яких 4 на дії і рішення слідчих поліції, 1 на дії процесуальних керівників 2 з питань представництва громадян та держави в суді, решта з інших питань.

Необхідно відмітити, що на 46 зменшилася загальна кількість звернень, які надійшли до Нововоронцовського відділу у порівнянні з минулим 2018 роком. На 11 зменшилася кількість звернень з питань досудового розслідування, що свідчить про покращення якості досудового розслідування та процесуального керівництва.
12 звернень направлено за належністю в інші відомства, з них найбільше направлено до Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУ НП України в Херсонській області.

Особистий прийом громадян працівниками Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури здійснюється за затвердженим графіком. Протягом 2019 року на особистому прийомі працівниками Нововоронцовського відділу прийнято 40 громадян.

У 2018-2019 роках повторні звернення громадян до Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури не надходили, випадків задоволення прокуратурою області звернень, відхилених Нововоронцовським відділом, не було.

У своїй діяльності Нововоронцовським відділом Бериславської місцевої прокуратури в повній мірі забезпечено принципи законності, об’єктивності, неупередженості, своєчасності при їх розгляді.

Д. Зіневич, начальник Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter