18 січня у місті Кривому Розі відбувся 24-тий відкритий фестиваль-конкурс «Мистецьке свято «Душі криниця». Палац культури і творчості зібрав 143 учасника.

Під час проведення фестивалю в фойє Палацу культури працювала виставка майстринь із Київщини, Миколаївщини, Дніпропетровщини, аматорів декоративно-прикладного, образотворчого та ужиткового мистецтва. Змагалися за перемогу, як і професійні колективи, так і аматори, серед яких були учасники різного віку. В конкурсі приймали участь солісти, хорові колективи,вокальні та інструментальні ансамблі. Оцінювало учасників професійне журі з Києва, Дніпропетровська та Кривого Рогу.

Народний ансамбль народної пісні «Джерела», керівник О. Смірнова, також прийняв участь у цьому конкурсі, де вдруге отримав перше місце. Приємною несподіванкою була зустріч з колишніми жителями селища — подружжям ГарвартівТаїсією Олександрівною та Миколою Миколайовичем, які прийшли підтримати колектив і на згадку подарували чудові сувеніри, зроблені власноруч.

Хочемо подякувати директору Нововоронцовського РБК Т.І. Скорозвон за організацію поїздки на конкурс. Сподіваємося, що ця перемога буде не останньою в творчості колективу.

О. Смірнова, керівник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter