12 березня учнів та вчителів Миролюбівського НВК школи-сад зібрала важлива, але водночас дуже сумна подія. На фасаді навчального закладу вони відкрили меморіальну дошку на честь випускника цієї школи, морпіха 36-ї ОБрМП інженерно-саперної роти, прапорщика, миролюбчанина Вячеслава Кубрака.

8 жовтня 2019 року наш земляк отримав мінно-вибухове поранення під час виконання бойового завдання. А 11 жовтня 2019 року Вячеслав Кубрак, якому було лише 33 роки, помер унаслідок отриманих ран у обласній клінічній лікарні ім. Мечникова.

Це велика трагедія – втрачати молодих і сповнених життя продовжувачів українського роду. Встановлення дошки на честь Вячеслава – це наш борг честі за його подвиг. Бо він – приклад любові до свої країни, який гідний найвищої оцінки.

На лінійці-реквіємі були присутні рідні, друзі, побратими Вячеслава і всі ті, хто знав і любив його.

Допоки житимуть люди, житиме і пам’ять про наших героїв. На їх прикладах мають виховуватися діти, а спогади про них повинні передаватися з покоління у покоління.

Усі присутні вшанували пам’ять Вячеслава Кубрака хвилиною мовчання. Після урочистого відкриття меморіальної дошки школярі до неї поклали квіти.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter