Днями в.о. начальника управління фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Валерій Титюк та начальник відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Олександр Путря у складі робочої групи зустрілися з представниками місцевої влади в Нововоронцовській РДА.

Основними питаннями засідання були питання детінізації заробітної плати, легалізації бізнесу та трудових відносин і наповнення місцевих бюджетів. Податківці зосередили увагу присутніх на резервах місцевих бюджетів, а саме сплаті ПДФО, земельного податку та акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизною продукцією.

Валерій Титюк нагадав присутнім, що виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію громадяни можуть звернувшись до податкової інспекції за місцем реєстрації або під час виїзних прийомів працівників управління до сільських рад, які проводяться згідно із затвердженим графіком. Для використання роздав присутнім друковану продукцію, присвячену деклараційній кампанії 2020.

Також податківці звернули увагу на запровадження програмних РРО як альтернативи класичним касовим апаратам. Фіскалізація чеків, яка сьогодні відбувається за допомогою класичної техніки, після набуття чинності законодавчих змін (19 квітня 2020 року) проходитиме на фіскальному сервері. Функцію програмного РРО виконуватиме будь-який пристрій (комп'ютер, планшет, смартфон), на який встановлено відповідне програмне забезпечення.

Представники бізнесу можуть безкоштовно користуватися новітніми програмними РРО. На сайті https://prrosto.kmu.gov.ua/ здійснюється запис на тестування першого релізу безкоштовного додатку «пРРОсто». Програмне рішення для смартфонів та планшетів з операційними системами Android та iOS вже доступне для зареєстрованих тестувальників.

Фахівці обласного відомства наголосили на необхідності тісної співпраці служб району, підприємців та органів ДПС в питаннях легалізації, а також звернули увагу на важливість проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність в аграрному секторі економіки.
Нагадуємо, що кампанія з декларування доходів фізичних осіб стартувала з 1 січня 2020 року, останній строк подання декларацій – 30 квітня поточного року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter