Напередодні жіночого свята у залі КЗ «Нововоронцовська ДЮСШ» відбувся турнір з волейболу серед дівчат 2003-2004 року народження на Кубок весни до 8 Березня. Суперниками нашої команди були ровесники із смт. Високопілля та м. Покров.

Суддівська бригада в складі Гончарова І.О., Захарченка В.Д., Гончарова О.І. відпрацювали у всіх партіях з п’яти ігор на високому професійному рівні. Вихованки тренера-викладача Олени Лачиної демонстрували справжню майстерність і в наполегливій боротьбі здобули перемогу над обома противниками.

З великою радістю і задоволенням з рук представника Благодійного фонду Ігоря Колихаєва, який виступив спонсором цього дійства, Оксани Галінської отримали золоті медалі Волченська Діана, Дяченко Олена, Захарченко Крістіна, Посохіна Марія, Сальгаб Карін, Сєдова Валерія, Ялова Валерія, Іващенко Катерина, Матюха Марина, Шмагіна Діана, Аверкіна Анастасія. Велику вдячність за якість організації та проведення заходу висловили гості, адже жоден з членів їх професійних команд та тренери не залишилися без медалей.

Кращими гравцями одностайно визнані Ялова Валерія (смт.Нововоронцовка), Сердюк Анастасія (м. Покров), Сачук Анастасія (смт. Високопілля).

Усім сподобалась ідея про традиційні зустрічі спортсменок-волейболісток.

 

Валентина Гладиш, заступник директора

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter