МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

військового комісара Нововоронцовсько-Високопільського
об’єднаного районного військового комісаріату

24.03.2020          смт. Нововоронцовка          № 8

Про проведення призову громадян
на строкову військову службу у травні-липні 2020 року

З метою забезпечення організованого проведення в Нововоронцовському та Високопільському районах Херсонської області призову громадян на строкову військову службу, на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 23 березня 2020 року № 103 з 04 травня 2020 року по 31 липня 2020 року проводиться призов громадян на строкову військову службу наказую:

1. Явці на призовні дільниці Нововоронцовського та Високопільського районів Херсонської області для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2002 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1993-2000 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову у військову службу з різних обставин.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу у Нововоронцовському районі зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Херсонська область, смт Нововоронцовка, вул. Воронцова, 43 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу у Високопільському районі зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Горького, 3 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути до районного військового комісаріату не пізніше “12” травня 2020 року, та мати при собі документи, що засвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Нововоронцовського і Високопільського районів, зобов’язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Нововоронцовсько-Високопільського
об’єднаного районного військового комісаріату лейтенант                                                        О. ЛЕБІДЬ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter