Непроста доля випала випускникам шкіл цього року через тяжку епідеміологічну ситуацію в країні та світі.

Дистанційне навчання, невизначеність із випускними екзаменами, самоізоляція, перенесення строків ЗНО та вступної кампанії. Все це сприяє створенню ажіотажу під час вступної кампанії 2020 та паніки молоді при виборі майбутньої професії. Як відомо, до вибору професії слід віднестися так же зважено, як і до створення сім’ї, адже сім’я та робота супроводжують людину все її життя. Обидва вибори непрості. І в обох випадках доцільно прислуховуватись до свого серця, але попередньо добре пізнавши сутність свого вибору.

Такий зважений вибір зробили студенти-першокурсники Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського на кафедрі аерокосмічних радіоелектронних систем, яка готує спеціалістів за освітньою програмою «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси». Будучи ще абітурієнтами, вони зацікавились роботою сучасних гаджетів, мобільних пристроїв, навігаторів, мікроелектроніки та прагнули зрозуміти як їх поєднати з сучасними програмними продуктами. Замислювались над професією, що дозволить отримувати гідну зарплатню не тільки за кордоном, але й тут, в Україні, де живуть їх батьки, родичі, друзі. Звичайно, що бажали навчатися в престижному університеті у справжніх професіоналів і приймати участь у реальних інноваційних розробках під час навчання, працюючи у команді.

Вже на старших курсах студенти кафедри аерокосмічних систем розуміють принципи побудови новітньої радіоелектроніки, отримують досвід роботи з передовим обладнанням і контрольно-вимірювальною апаратурою, засовуючи сучасні IT-технології та отримуючи досвід практичної реалізації своїх знань у наукових проектах кафедри та закордонних компаніях.

Випускники за освітньою програмою «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси» — це конструктори, які затребувані на підприємствах України і за кордоном. Початковий рівень зарплат на підприємствах України, де є потреба у наших випускниках, становить (дані за 2019 рік) 12-15 тис. грн., а у Європі та США – $2-3 тис. Особливу увагу привертають сучасні можливості для випускників, пов’язані з участю у міжнародних проектах Європи та України, зокрема, програмі Horizon Europe. Ця програма передбачає виділення €100 млрд. на інноваційні проекти, які охоплюють широке коло потреб людини у майбутньому.

Загалом можна стверджувати, що ви зможете не тільки працювати на корпорації, але й створювати самостійні бізнес-структури та керувати роботою інженерів різного фахового спрямування.

Ми створили для вас усі необхідні умови для навчання, розвитку та успішного майбутнього! Чекаємо на вас у стінах ХАІ на кафедрі аерокосмічних радіоелектронних систем.

Для подачі заяви на бюджетну форму навчання необхідний сертифікат ЗНО:
українська мова
математика
фізика або іноземна мова

Також можлива подача заяви на контрактну форму навчання за наявності сертифіката ЗНО:
українська мова
історія України
географія або біологія.

З правилами й вимогами щодо вступу та з питань оформлення особистих кабінетів під час подачі електронної заяви звертайтесь до інформаційного порталу https://t.me/vstup501 та за телефонами консультантів: (068) 342-41-76; (050) 688-35-67, (098) 447-10-30

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter