Благодійність завжди викликає найщиріші почуття вдячності та захоплення. Вдячності людям, які хочуть і можуть творити добро. Особливо, коли ця благодійність спрямована на захист найціннішого-життя та здоров’я людей.

Медичні працівники Нововоронцовського району вдячні працівникам Благодійної організації «Благодійний фонд Ігоря Колихаєва» та особисто народному депутату України Ігорю Вікторовичу Колихаєву, які найперші відгукнулись у наданні допомоги для КНП «Нововоронцовський РЦПМСД» та КНП «Нововоронцовська ЦРЛ» в період оголошеної пандемії на коронавірусну інфекцію.

Завдяки фінансовій підтримці у розмірі 100 тис. грн. для медичних закладів були закуплені бактеріцидні рециркулятори, безконтактні термометри, швидкі діагностичні тести на «СОVID-19», респіратори та інші засоби індивідуального захисту для медпрацівників.

Крім фінансової допомоги окремо були надані антисептичні засоби, захисний одяг (комбінезони, очки, респіратори, маски, рукавички).

Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем медицини і розуміння непересічної важливості здоров’я населення, в тому числі і медичних працівників.

Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

З повагою та вдячністю,адміністрація та медпрацівники КНП «Нововоронцовський РЦПМСД», КНП «Нововоронцовська ЦРЛ»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter