Спалах африканської чуми свиней зафіксований на території свиногосподарства ФОП Рахімов І.А., м.Каховка, Каховського району, Херсонської області дата встановлення діагнозу 01.04.2020 року.

Тому, щоб запобігти занесенню вірусу АЧС у свої господарства необхідно:

- Утримувати свиней в закритих, надійно ізольованих приміщеннях. Не допускати вигулу свиней та їх контакт з іншими тваринами. Проводити щоденний клінічний огляд тварин з метою виявлення можливого захворювання.

- Регулярно здійснювати очистку та дезінфекцію приміщень у яких утримуються свині. Облаштувати при входах/виходах в приміщення, де утримуються свині, дезінфікуючі килимки, та забезпечити їх постійну роботу. Обслуговування тварин проводити лише у змінному одязі, при цьому використовувати окремі засоби догляду, інвентар. Постійно вести боротьбу з гризунами.

- Не допускати відвідування господарств, тваринницьких приміщень сторонніми особами.

- Не купувати тварин у невстановлених для цього місцях, без супровідних ветеринарних документів.

- Не купувати м’ясні продукти в невстановлених для цього місцях, стихійних ринках.

- Обов’язково забезпечувати доступ представників ветеринарної медицини до тварин для проведення клінічного огляду та проведення обов’язкових або необхідних ветеринарно-санітарних заходів.

- Побічні продукти життєдіяльності тварин, продукти забою та переробки непридатні для споживання людиною утилізувати у спеціально визначених для цього місцях.

- Не використовувати для годівлі домашніх свиней харчових відходів, тушок відстріляних диких тварин та боєнських відходів.

- Не переробляти трупи свиней, та/або туші вимушено забитих свиней.

- Не використовувати для напування тварин воду з річок, інших водойм.

Основний шлях передачі збудника – це безпосередній контакт тварин між собою (хворої та здорової) та перенос збудника від хворої до здорової тварини через посередника, в ролі якого найчастіше виступає людина, що випадково забруднилася виділеннями хворої тварини та мала контакт зі здоровою, а також предмети догляду, інвентар, взуття та одяг, транспортні засоби та корми, і саме небезпечне, це згодовування свиням харчових відходів. Збудник хвороби тривалий час може зберігатися поза організмом і в першу чергу в харчових продуктах, які могли бути виготовлені з тварин інфікованих вірусом, так в м’ясі від хворих тварин вірус залишається життєздатним до 155 днів, у копчених м’ясопродуктах – до 6 місяців, у солоному салі – до 1 року, в замороженому м’ясі – до 3 років. У гної та ґрунті вірус зберігається до 3 місяців, у трупах свиней – до 2,5 місяців.

Основними причинами поширення АЧС є самовільне переміщення тварин та сировини тваринного походження, стихійна торгівля, як тваринами так і сировиною, а також подвірний забій. Не купуйте м'ясо, яке не пройшло ветеринарно-санітарну експертизу та тварин, які не мають ідентифікації та відповідних супровідних документів на стихійних ринках та в інших не встановлених місцях. Якщо ви стали свідками такої торгівлі, звертайтеся до органів місцевої влади та поліції, для негайного припинення відповідних незаконних дій. Тому що тварини та м'ясо невідомого походження може бути причиною встановлення нових спалахів хвороби.

При виявленні клінічних ознак захворювання або при виникненні підозри на захворювання, та/або при загибелі свиней негайно звертатись до Нововоронцовської районної державної лікарні ветеринарної медицини - начальник районної державної лікарні ветеринарної медицини Чорного Володимира Миколайовича – моб. (068) 884-46-26., або до начальника Нововоронцовського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Скорик Інни Іванівни – моб. (098) 914-57-78.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 255 від 02.04.2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19” дозволяється провадження діяльності з ветеринарної практики за умови дотримання санітарних та протиепідемічних заходів тому, в квітні місяці 2020 року буде розпочата весняна диспансеризація (ВРХ, ДРХ), яка проводиться спеціалістами Нововоронцовської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Диспансеризація – це комплекс планових діагностичних, лікувально-профілактичних і санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на раннє виявлення ознак захворювань тварин( коней, дрібної рогатої худоби, великої рогатої худоби) профілактику та лікування хвороб.

Це один з видів обстеження стану здоров’я тварин. Таким чином виявляють захворювання на ранній стадії, що служить передумовою успішного лікування. Потрібно завжди пам’ятати, що легше попередити, ніж лікувати, а хвороби, виявлені на ранніх стадіях, в більшості виліковні. Навіть якщо тварина на вигляд здорова, перевіряти її все одно необхідно. Тому з настанням тепла вже почала проводитись диспансеризація тварин в особистих підсобних господарствах.

Основою заходу є діагностичні дослідження тварин на туберкульоз, лейкоз, бруцельоз, а також щеплення проти сибірки. Так, як такі захворювання спільні для людей і тварин.

Доводимо до уваги бджолярів!

Згідно Інструкції, щодо попередження та ліквідації хвороб бджіл вам необхідно провести весняну ревізію пасіки з відбором підмору бджіл. Якщо ваша бджоло пасіка не зареєстрована зверніться до органів Держпродспоживслужби в районі для проведення реєстрації пасіки та її ревізії. При проведені весняної ревізії пасік відбираються проби підмору бджіл для проведення лабораторних досліджень в Великоолександрівській міжрайонній лабораторії ветеринарної медицини. Після проведення вищевказаних заходів робиться запис в ветеринарно-санітарний паспорт вашої пасіки. Все це - дасть вам можливість реалізовувати продукцію бджільництва.

Прохання віднестися до цих заходів з розумінням, щоб у вас на протязі року не виникало тих чи інших проблем.

Інни Іванівни Скорик, начальник Нововоронцовського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter