Летять літа, як швидка ріка, і не зупинити, і не вернути. 23 травня відзначає свій ювілейний день народження лідер, творча особистість, колишній директор Любимівської школи Ткаченко Жанна Данилівна.

Жанна Данилівна народилася в селі Росоловці Красилівського району на Хмельниччині в 1950 році. Згодом батьки переїхали на Херсонщину. В Любимівці пройшли дитячі та юнацькі роки.

Перше вересня 1973 року було пам’ятним і щасливим днем для жителів села: новозбудована школа відкрила свої двері для дітей. За парти сіли 350 учнів. І вперше після закінчення із золотою медаллю десятирічки Жанна Данилівна переступила поріг нової школи і залишилася тут аж до виходу на пенсію.

В новій школі здібна і талановита дівчина очолила піонерську організацію, була нагороджена грамотою ЦКВЛКСМ.

Вищу освіту здобула заочно в Херсонському педінституті ім. Н.К. Крупської по спеціальності математика.

Вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи, а з 2000 року директор школи. На цій нелегкій і відповідальній посаді доклала чимало зусиль аби наш освітній заклад став у лави найкращих шкіл району. В 2003 р., 2005 р. педагогічний колектив став переможцем обласного конкурсу «Школа Херсонщини», нагороджений дипломами першого ступеня.

Сама Жанна Данилівна лауреат обласного конкурсу «Учитель року». Вона щиро вдячна учительському колективу, працівникам школи, батькам, керівникам радгоспу «Піонер» та сільської ради, спонсорам за тісну співпрацю, підтримку та допомогу.

Більше 40 років трудова стежина вела її до дверей школи. За ними цілий світ, а в ньому — Учитель і Учень. Саме вони перетворюють цю будівлю в гомінкий, але добрий дім, де з кожним роком одні стають розумніші, а інші – мудріші, а всі разом ближчі і рідніші.

Але за ці довгі роки в цьому бурхливому й гомінкому домі довелося всього-всього пережити.

Надійною підтримкою для Жанни Данилівни в усьому був і залишається її чоловік Ткаченко Віктор Григорович вчитель фізкультури нашої школи.

Їх гордістю є саме найдорожче, донька Лариса та син Сергій, радіють успіхам своїх онуків Аліни та Сергія, завжди чекають на їх приїзд.

З теплотою та вдячністю згадує своїх батьків.

Творча і неспокійна натура, Жанна Данилівна завжди була сповнена багатьох нових ідей і задумів. Ерудована, відповідальна, вимоглива до себе, до підлеглих, до учнів, їх серйозного ставлення до навчання, щоб стати освіченою успішною людиною.

Жанна Данилівна володіє умінням художнього дизайну. Під її керівництвом у школі було естетично оформлено шкільну їдальню, коридори, класи.
Саме вона в 1974 році започаткувала створення в школі кімнати бойової і трудової слави.

Юними слідопитами було зібрано багато реліквій, документів, фотографій, спогадів фронтовиків. Проведена велика робота з розшуку рідних воїнів, які загинули у Велику Вітчизняну війну при звільненні Любимівки.

А потім за її ініціативи був створений музей рідної школи. В 2004 році на День учителя відбулося його урочисте відкриття. Тут зберігається пам'ять про незабутні шкільні роки, роки щасливих досягнень і прорахунків.

Ось така вона, наша Жанна Данилівна, — неспокійна і невгамовна, з великим досвідом роботи, яким охоче поділиться. Я так думаю. Тепер не ті часи, змінилися діти, їх інтереси, захоплення.

І в цей нелегкий період учитель продовжує виконувати свою почесну місію.

Колишні колеги бажають Жанні Данилівни гідно пережити ювілей, як стихійне лихо, і продовжувати займатись щоденними домашніми клопотами та улюбленими справами.

Хай вас обминають хвороби, хай з кожною весною додається сил і здоров'я.

Л.О. Євтушенко, колишній заступник директора з виховної роботи

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter