Ветерани фізичної культури і спорту Нововоронцовського району вітають із ювілеєм Ткаченко Жанну Данилівну — чудову людину, лідера та бійця по життю!!!

Жанна Данилівна за фахом — вчитель математики та ще вона надзвичайно любить фізичну культуру і спорт, і впродовж багатьох десятків років у складі команд Нововоронцовського району брала участь у найрізноманітніших змаганнях із багатьох видів спорту на обласному рівні, за що була відзначена численними нагородами, як переможець.

Задатки лідера в спорті і прекрасного організатора, дозволили їй стати директором Любимівської ЗОШ, де вона змогла проявити себе і вивести школу на лідируючі позиції не тільки в районі, а й у Херсонській області. Школа являється багаторазовим переможцем та призером районної спартакіади школярів впродовж багатьох десятків років саме на її базі формуються збірні району.

Й увесь цей час по життю вони йдуть разом зі своїм чоловіком Віктором Григоровичем Ткаченком – вчителем фізичної культури, показуючи нам достойний приклад подружнього життя та підтримки одне одного.

Від щирого серця ветерани фізичної культури і спорту району, вітають Вас, Жанно Данилівно, з ювілеєм! Бажаємо, щоб життя грало всіма барвами, щоб настрій завжди був веселим! Ви можете пишатися собою, адже крізь усі життєві труднощі Ви зуміли пронести свою честь, ім’я, не заплямувавши совість. Нехай же у

Вашому житті буде багато перемог та удач, радісних звершень та успіху.

Дмитро Данилович ШЕПЕЛЬ і всі ветерани фізичної культури і спорту Нововоронцовського району.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter