Народження людини пов’язано з піснею. Пісня – серце людини, її душа, слава, її крила. Витворена народом пісня пахне травневими дощами, синімо льонами, материнськими руками. Вона супроводжує людину протягом життя. В ній джерельною водою струменять почуття радості, смутку, гумору, любові. Людині весело – вона співає, боляче – співає теж…

80 років тому 22 травня 1940 року народилася Полонська (Злобінець) Лідія Терентіївна, і Господь наділив її неоціненим даром – талантом співати. Узяла вона дарунок Всевишнього, міцно притисла його до серця і понесла пісню до народу. У 1961 закінчила Нікопольське педучилище на Дніпропетровщині – співи, хорове диригування в ЗОШ. З 1963 і до 1995 року працювала в районному Будинку культури: методист по художній самодіяльності. І не можна не згадати про ансамбль народної пісні «Нововоронцовські джерела», який вона створила. З перших своїх виступів колектив зачарував своїм співом. Ансамбль вів велику концертну діяльність. Майже в кожному селі району їх полюбили.

Лідія Терентіївна – чудова співачка з прекрасним неповторним голосом та щирою відвертою вдачею. Кожен, хто хоч раз слухав виступ Лідії Терентіївни, назавжди залишався прихильником її співу, вдячним слухачем. «Нововоронцовським соловейком» називають її і дотепер.

В святковий день
Прийміть вітання
Та найщиріші побажання:
Здоров’я, щастя та добра,
Наснаги, успіхів, тепла.
І повсякденно, повсякчас
Хай буде все у вас гаразд!
Летять роки, мов чайки над водою,
І разом з ними доля непроста.
А ви лишайтесь щирою,
Живіть у щасті й радості до ста.

З повагою працівники КУ «Нововоронцовський РБК» та учасники любительського об’єднання «Друга молодість»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter