Літо – це прекрасна пора вітамінів і свіжого повітря, купання і прогулянок. Все це вкрай необхідно для гармонійного і правильного розвитку дитини.

Нажаль, не всі родини можуть забезпечити якісне та повноцінне харчування для своїх дітей. На даний час в районі мешкає 50 «кризових» сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 145 дітей.

З метою підтримки цих родин під час карантину директором ДП ДГ «Піонер» В’ячеславом Бєловим було прийнято рішення про надання 200 кг власно вирощених в цьому господарстві екологічно чистих томатів. Реалізувати цю ідею допомогли Благодійний фонд Ігоря Колихаєва та Нововоронцовський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які забезпечили доставку в населені пункти району та вручення. Так, 12 червня 2020 року кожна сім'я, яка опинилася в складних життєвих обставинах, отримала пакунок зі смачними свіжими томатами. Слова подяки, приємне здивування, дитячі усмішки та прохання дітей про можливість організації відвідування дитячого розважального центру в с. Любимівка під час літніх канікул (вже протягом двох років завдяки представникам вищезазначених організацій реалізується цей проєкт) найчастійше чули та бачили представниці фонду Оксана Галінська та районного Центру соціальних служб Олена Бриж.

Невеличка благородна справа подарувала радість 50 родинам, дала можливість поспілкуватися, почути проблеми сімей та отримати поради, консультації та просто хороші слова.

Світ не без добрих людей, тож не будьте байдужими та долучайтеся до гарних справ!

Олена Бриж, директор НРЦСССДМ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter