Джерело: firstregion.com.ua

У Херсонській області наприкінці цього тижня та на початку наступного очікується надзвичайна й до того ж тривала спека. Про це повідомляють на сторінці у Фейсбук Херсонського обласного центру з гідрометеорології.

Зокрема, зазначається, що в період між 5 та 7 липня включно повітря може прогрітися до 42 градусів за Цельсієм. Та ще й без вітру й дощів. У кваліфікації метеорологів це ІІІ червоний рівень небезпеки.

Тож, щоб ці дні пройшли без жодних неприємних нюансів, потрібно дотримуватися певних правил поведінки. Особливо це стосується людей, які мають певні проблеми зі здоров’ям.

У першу чергу, необхідно обмежити своє перебування на відкритому сонці з 11:00 до 17:00. Носіть головні убори, збільшіть споживання питної води та рідкої їжі. Одяг повинен добре пропускати повітря, бути легким, просторим та бажано світлих тонів.

У приміщеннях необхідно проводити вологе прибирання з метою збільшення вологості повітря та зниження його температури. Антимоскітну сітку на вікнах рекомендується періодично зволожувати для зменшення проникнення гарячого повітря.

Власникам автомобілів, у яких не встановлено кондиціонери, необхідно максимально обмежити користування ними, особливо в період з 11:00 до 17:00.

Всім людям, а особливо хворим із захворюваннями серця і судин, у літні спекотні дні потрібно прислухатися до відчуттів свого організму. Якщо виникає загальна слабкість з наростаючим болем у серці і тривожністю або страхом – це серйозний симптом, і потрібно негайно звернутися до лікаря!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter