Більше трьох років тому ми, ветерани державної служби, звернулися до Нововоронцовського районного комітету профспілки щодо можливості повернення до лав профспілки працівників державних установ України. Наше рішення було підтримано головою районного осередку Бриж Оленою Ростиславівною - прекрасною людиною, досвідченим і вмілим керівником із відкритою душею і добрим серцем – нашою колегою.

Після повернення вона по цей час турбується про нас як своїх підопічних.

Одночасно ми познайомилися з головою обласного комітету профспілки – Татаріновою Людмилою Григорівною. Хочеться сказати багато зразкових епітетів на її адресу. Такого уважного, толерантного й доброго відношення до себе ми давно не відчували.

Олена Ростиславівна і Людмила Григорівна огорнули нас своєю турботою і піклуванням. Влітку запропонували нам, нашим онукам і членам родин оздоровитися на узбережжі Чорного моря в м. Скадовськ у профспілковому дитячому таборі ім. Гагаріна.

І ось уже третє літо в нас, ветеранів, є можливість відпочити й зміцніти своє здоров’я. У таборі все продумано й організовано на високому рівні.

Нам дуже приємно, що після довгих років праці на державній службі, ми не забуті й не покинуті: про нас пам’ятають і турбуються.

Нововоронцовська первинна профспілкова ветеранська організація працівників державних установ дякує обласному та районному комітетам профспілки за увагу, чуйність, розуміння, турботу до пенсіонерів-ветеранів.

Велике спасибі всім причетним до організації нашого оздоровлення, а особливо Людмилі Григорівні Татаріновій і Олені Ростиславівні Бриж.

Бажаємо успіхів і процвітання нашій профспілці, і всім здоров’я і благополуччя.

Нововоронцовський райком профспілки працівників держустанов з Л.Г. Татаріновою

В.М.Васютіна, голова Нововоронцовської первинної профспілкової ветеранської організації працівників державної служби

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter