У день, коли вся Україна відзначала триєдине свято: День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України, у Нововоронцовці, біля районного Будинку культури, відбулися урочистості з дотриманням карантинних умов. Вітальне слово взяли очільник селища Володимир Марчук, перший заступник голова РДА Наталя Литовченко.

Учасники АТО та ООС селища та району були нагороджені відзнаками «Захисник України», подяками. Пам’ятної медалі «Безкорисне служіння Україні» удостоєна керівниця волонтерської групи «Серпанок» Лідія Сторожук.

Після завершення урочистостей учасники АТО та ООС відвідали могили побратимів-захисників України Андрія Лепехи, Андрія Тищенка, Романа Войтовського, Миколи Горевича, В’ячеслава Кубрака, Руслана Шпинди, Олександра Железняка, Віталія Худяка та пом’янули їх добрим словом. Дехто з них загинув, виконуючи свій обов’язок у рядах Збройних сил України, декого наздогнали отримані у боях хвороби, життя інших забрали трагічні випадки, але всі вони однаково були і залишаються Героями. Відвідали АТОвці маму Олександра Железняка та батьків В’ячеслава Кубрака, аби пітримати їх та подякувати за синів-героїв.

Також, члени ГО «ОУ АТО Нововоронцовського району» на чолі з головою спілки Олександром Юсуповим висловлюють вдячність селищному голові Володимиру Марчуку та Благочинному Нововоронцовського району, Архімандриту Серафиму (Кадуб'янському), які, відгукнувшись на запрошення, приєдналися до поминання, підтримали словом та ділом.

Влас.інф.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter