Відділ комунікації поліції Херсонської області
© Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua

За одну добу двоє мешканок Херсонщини потрапили на шахраїв в Інтернеті. За віртуальний товар жінки перерахували псевдопродавцям 25 тисяч гривень. За вказаними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1. ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Поліція встановлює осіб причасних до злочину.

В Білозерське відділення поліції звернулась 35-річнна жителька району. Жінка розповіла, що на одному із Інтернет-сайтів вона замовила продукти харчування на суму понад 11 тисяч гривень. Продавець попросив повну передоплату за свій товар. Жінка погодилась на такі умови і перерахувала всю суму за товар, але замовлені продукти так і не отримала.

Цього ж дня 22-річна мешканка Нової Каховки замовила через онлайн-магазин у соціальній мережі Інтернет смартфон. Дівчина перерахувала 14 тисяч гривень на картку продавцю, але замовлений гаджет й досі не отримала.

Шановні громадяни! Щоб не стати жертвою шахраїв будьте обачними, коли замовляєте товар через Інтернет. Здійснюйте покупки на сайтах, які зарекомендували себе з позитивного боку, мають добрі відгуки ваших знайомих та не викликають сумнівів. Домовляйтесь про придбання товару на умовах відправки поштою накладеним платежем. Здійснюйте оплату за товар тільки після його перевірки. У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте «102».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter