Друк

За ініціативою голови спілки ГО "ОУ АТО Нововоронцовського району" Олександра Юсупова, за підтримки координаторки благодійної організації БФ «Борімося за життя» Ірини Возної, представниці служби у справах дітей Нововоронцовської РДА Галини Чумак, для діток, родини яких опинилися в складних життєвих обставинах, створили справжню казку до Дня Святого Миколая Чудотворця.

Напередодні свята у місцевому кафе для дітлахів організували смачне частування: фрукти, солодощі та піца. А привітати їх завітав сам покровитель — Святий Миколай!

Разом із ним діти водили хороводи, гралися у руханки, активно змагались у конкурсах, а у залі лунав щасливий дитячий гомін, сміх – найбільша вдячність організаторам. По закінченню заходу малеча отримала подарунки та солодощі.

Завітав на свято й селищний голова Володимир Марчук, який привітав діток із наступаючими святами, побажав їм міцного здоров'я, успіхів у навчанні та благополуччя в родинах.

Організатори дякують спонсорам, які долучились до підготовки та проведення заходу та стали частиною незабутніх вражень для малечі. Зокрема, учасникам АТО Владиславу Веселовскому, Василю Чулею, Євгену Вірієнку, Станіславу Криворученку, підприємцям Марині Посох (магазин «Лілія»), яка надала знижку на подарунки, Анні Коневицькій за знижку на солодощі, Юлії Тетері, яка надала мандарини та подарунки, Наталі Остроконовій (Костіній), директору Нововоронцовської ЗОШ №1 Олені Семеліт, ведучій Людмилі Ліновській. А також головному спеціалісту служби у справах дітей Нововоронцовської РДА Юлії Хупавченко та начальнику служби Антоніні Давиденко.

Тих діток, які через хворобу не мали можливості побувати на святі, голова спілки воїнів АТО Олександр Юсупов привітав особисто та передав їм подарунки.

Влас. інф.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter