1 травня 2021 року відзначає свій 80-річний ювілей знана в районі і за його межами, шанована людина Марія Андріївна Комаровська (Терентьєва).

Заслужити повагу від людей не просто. Необхідно бути толерантною, досить освіченою, доброзичливою, поважати оточуючих, друзів, робити тільки добрі справи. Саме такою і є наша колежанка клубу «Надвечір’я», наша Машенька. «Роби добро» — основне кредо її життя.

Вона чудовий волонтер. Часто приходить на допомогу людям поважного віку, почуваючи від цього себе щасливою, потрібною.

Марія Андріївна добре володіє українською, російською, німецькою, англійською, румунською та молдавською мовами, адже закінчила факультет іноземних мов Одеського державного університету імені І.І.Мечникова. Завжди відзначається своєю активністю в усіх справах, дружніх дискусіях, надаючи слушні поради.

А як гарно співає! Учасниця ансамблю «Нововоронцовські джерела», ансамблю клубу «Надвечір’я». Знає багато народних і сучасних пісень.

Працювала на різних посадах: викладачем іноземних мов Нововоронцовського сільгосптехнікуму бухгалтерського обліку, заступником директора заочної середньої школи, завідуючою заочним відділенням при райвно, інспектором дошкільного виховання, методистом з охорони дитинства, була активним членом жіночої ради. На всіх посадах показала високий рівень знань, умілий підхід до кожної справи.

У «Надвечір’ї» мала доручення збирати всіх на засідання клубу. Тут у пригоді стає мобільний телефон. Всі чекаємо її дзвінка та любовно називаємо «радистка Мері».

Дуже любить подорожувати, побувала в багатьох містах України, Росії, Литви, Молдови, Німеччини. Цікавий оповідач, співрозмовник. Дуже цінує праці свого незабутнього чоловіка, відомого редактора райгазети, журналіста, поета Венедикта Григоровича Комаровського. Останнім часом домоглася видачі його книги «Барон з Гаврилівки» та збірки його чудових поезій.

Разом з чоловіком виховали, дали вищу освіту своїм гарним синам Сергію та Костянтину.

Ми тебе любимо, Машенька, наша колежанка і щиро бажаємо міцного здоров’я, справжнього земного людського щастя. Нехай Господь дарує тобі довгого та щасливого віку.

Нет имени прекраснее — Мария,
В нем материнства чистота и верности полет,
Осмысленная чувственность стихии.
В семье она надежнейший оплот.
Какое имя нежное — Мария.
Отсутствует в нем крик и истерия,
Степенность в нем, уверенности сила,
А сколько доброты то имя накопило!
Она не только потрясающе прелестна,
Она, к тому ж, еще безумно интересна,
В ней чувств розмах и мыслей глубина,
Всех благ желаем мы тебе сполна.

Твої колеги клубу «Надвечір’я»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter