«Легка атлетика»… – яке гарне словосполучення…. У ньому читається і швидкість, і могутність, і сила, і грація… Можливо тому, легку атлетику називають «королевою спорту».

Це той багатогранний вид спорту, завдяки якому ми маємо можливість розвивати всі ділянки тіла, робити їх здоровими, красивими, спортивними. Легка атлетика дійсно править спортивним світом, її люблять і шанують у всіх куточках планети, а Нововоронцовщина – один із них.

Так, команда спортсменів Нововоронцовської селищної територіальної громади  взяла участь у фінальних змагання з легкої атлетики за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти, які відбулися 28 квітня 2021 року у м. Херсон.

До складу нашої збірної увійшли:

1) учні Нововоронцовського закладу повної загальної середньої освіти № 1:

- БАРАБАШ Владислав

- ВИСЛОЦЬКИЙ Роман

- ДМІТРІЄВА Каріна

- ДЯЧЕНКО Олена

- ЖЕЛЕЗНЬОВА Каміла

- КУЧЕРЯВИЙ Нікіта

- СИДОР Єлизавета

- ТІНАЄВА Вікторії

- ЧУМАК Ольга

2) учні Осокорівського закладу повної загальної середньої освіти:

- БОБКЕВИЧ Микола

- КУЗЬМІН Максим

- ПАВЛОВА Анна

- ЧМЕРУК Андрій

3) учні Любимівського закладу повної загальної середньої освіти:

- ВОЛОШИН Руслан

- ВОРОТИЛО Анастасія

За індивідуальними показниками маємо наступні результати:

- БАРАБАШ Владислав – ІІ місце (штовхання ядра)

- ВОРОТИЛО Анастасія – ІІІ місце (штовхання ядра)

- ЧУМАК Ольга – ІІІ місце (стрибки в довжину)

За результатами змагань наші спортсмени вибороли V загальнокомандне місце серед 15 команд-учасниць, набравши 316 очків, проте, це – далеко не межа можливостей спортивної легкоатлетичної спільности Нововоронцовської селищної територіальної громади.

Мрія багатьох дітей – бути схожими на своїх спортивних кумирів, бути переможцями, бути першими. Підлітки, для яких, здавалося б, не існує авторитетів, проводять дитинство, розвішуючи в кімнаті плакати з зображеннями спортсменів. Ці спортсмени – ніби супергерої, з яких списується модель життя. Тож, бажаємо легкоатлетам Нововоронцовщини здійснення мрій та дорости до спортивних перемог їхніх кумирів.

  

    

  

    

      

        

Анна Гусинськаголовнйи спеціаліст з питань культури, молоді та спорту відділу із гуманітарних питань Нововоронцовської селищної ради

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter