Джерело: https://dpss-ks.gov.ua

Літо — це пора пригод, подорожей, нових знайомств та яскравих емоцій, повна свобода від занять. Це улюблена пора року для школярів.

Задля безпеки школярів в оздоровчих закладах, на виконання розпорядження Новоолександрівського сільського голови від 26 липня 2021 року, фахівцями Нововоронцовського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області у складі комісії та в присутності керівника еколого -дослідницької експедиції проведено обстеження об’єкту Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», де розміщується еколого-дослідницька експедиція «Скарби Таврії».

В результаті перевірки, об’єкту надано дозвіл на функціонування.

Експедиція розташована в лісовій зоні на відстані 5 км від села Новоолександрівка. Розміщення учасників експедиції відбуватиметься в наметах. На місцевості встановлено біотуалети, душові кабінки, умивальник.

На території закладу є пляж, обладнаний тіньовими навісами, обстежено дно акваторії, усунено небезпечні для купання предмети з дна акваторії, в наявності паспорт підводної частини акваторії пляжу та проведено хіміко-бактеріологічний аналіз води водоймища.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter