Досвід гасіння пожеж свідчить, що одним з основних факторів успішного гасіння пожеж є протипожежне водопостачання, адже через несправні пожежні гідранти та нестачу джерел протипожежного водопостачання велика кількість пожеж ліквідовується із залученням техніки для організації підвозу води, що потребує певного часу, за який пожежа може набрати масштабного розміру, та призвести до значних збитків.

На території Нововоронцовської ТГ на обліку знаходиться 20 пожежних гідранти. З них станом на 1 серпня 2021 року залишаються несправними 7.
Такий стан утримання зовнішнього протипожежного водопостачання безпосередньо впливає на ефективність та оперативність дій пожежно-рятувальних підрозділів під час гасіння пожеж.

Рятувальники наголошують у необхідності забезпечення належного відновлення, утримання та покращення стану зовнішнього протипожежного водопостачання,  з комунальними службами обговорюються проблемні питання, які впливають на утримання протипожежного водопостачання на території громади. Зокрема, про відновлення несправних гідрантів, підтримку у належному технічному стані діючих пристроїв, обладнання нових місць з пожежними гідрантами тощо.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter