Друк

А. Радченко, Виконувач обов’язків начальника Високопільського відділу Бериславської окружної прокуратури 

За позовами Бериславської окружної прокуратури судом відкрито провадження у 3-х справах про визнання недійсним договорів оренди, визнання недійсними (незаконними) наказів про надання ділянок, скасування державної реєстрації права власності та оренди земельних ділянок та припинення в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно права власності та оренди земельних ділянок.

Прокуратура вимагає повернути 148,03 га землі вартістю 10,02 млн. грн. у комунальну власність об’єднаній територіальній громаді.

Установлено, що у 2016 році орендовані 3-ма фермерськими господарствами три земельні ділянки у комунальну власність об’єднаній територіальній громаді не передано, оскільки вказані ділянки розпайовано між членами фермерських господарств та у подальшому відчужено на користь приватних комерційних структур.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати недійсними договори оренди, визнати недійсними (незаконними) накази про надання ділянок, скасувати державну реєстрацію права власності та оренди земельних ділянок та припинити в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно права власності та оренди земельних ділянок. І як наслідок, повернути у комунальну власність зазначені земельні ділянки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter