Друк

З повагою колеги відділу освіти, районного методичного кабінету, які з Вами працювали

Звучить на перший погляд ніби величаво, але за цим умовним титулом лежить довгий життєвий та професійний шлях, щоденна кропітка робота, становлення людини.

Вона не просто гарна жінка, досвідчений педагог, у минулому один із головних координаторів освіти району, а особистість з якою познайомившись - не забудеш. Бо той багаж розуму, життєвої мудрості, професійної майстерності яким вона наділена завжди був взірцем для наслідування тим, хто зв’язав свою долю з освітою.

12 вересня 2021 року відзначає ювілей особлива жінка, педагог – Валентина Вікторівна Гладиш.

Тендітна, привітна, відкрита.

Проте, за чарівною вродою – справжній командор, яка беручись до справи сплановано та продумано завжди доводить її до успішного розв’язку. Бо саме, як умілий організатор і режисер розподіляла ролі так, щоб кожен на своєму місці максимально доклав зуcиль на єдиний результат.

Тому цінувала та передавала досвід колегам відповідального та професійного ставлення до справи, особливо освітянської. Іноді вистачало єдиного її погляду, щоб зрозуміти, що ти на вірному шляху або навпаки мусиш проаналізувати ще раз свої дії.

За фахом учитель української мови та літератури любила і знала її на «відмінно» та відкрито боролася з проявами будь – якої безграмотності в освіті.

Будучи різносторонньою людиною, працюючи багато років головним спеціалістом відділу освіти стала засновником нових освітніх заходів, благодійних справ, ініціатором втілення в життя стратегічних задумів та перспективних ідей кращого досвіду педагогічних колективів району.

Уміла не тільки завзято працювати, а й організовувати відпочинок для колег, згуртовуючи освітян та заповнюючи активне спілкування пізнавально-розважальними конкурсами.

У чому ж секрет лідерства цієї успішної жінки?

Безумовно її надійний тил – родина, її стимул та гордість, кохання усього життя (нажаль пережите) та діти й онуки – без яких не розквітла б жіноча душа, не раділо б материнське серце.

А ще прагнення до досконалості та висока вимогливість до себе як до особистості – бути зразком у всьому.

Та неймовірна віра в людей, які складали велику команду освіти Нововоронцовського району, які й рушили її до вищих щаблів під мудрим наставництвом її головних лідерів.

Серед яких була і Валентина Вікторівна Гладиш – по праву «королівна освіти».

Валентино Вікторівно,
Приймайте найщиріші
вітання від колег з нагоди ювілею!
Вас пам’ятають, шанують,
Втілюють Ваші уроки мудрості в життя.
То ж бажаємо і надалі залишатися
на гребні активної життєвої хвилі,
Міцного Вам здоров’я, радості,
родинного тепла та Божого захисту
від будь-яких негараздів!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter