Джерело:  газета «Вісті» №40 від 07.10.2021р.

Ветерани всіх категорій – це ті люди, які внесли вагомий внесок у всі нині діючі наші матеріальні та духовні цінності. І це визнає все прогресивне людство світу.

Саме тому з таким натхненням та щирою вдячністю про них ведеться постійна розмова. Особливої уваги заслуговує підготовка та проведення заходів по відзначенню 1 жовтня Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана. Традиційно у поточному році всіма первинними ветеранськими організаціями населених пунктів Нововоронцовської та Новоолександрівської територіальних громад було проведено подвірний обхід помешканнь поважних громадян, в ході якого вручено понад 200 пам'ятних та продуктових наборів та проведено індивідуальні співбесіди щодо розв'язання назрілих проблем та незручностей. Особливу чуйність та належну турботу при цьому проявили голови первинних ветеранських організацій Макаричева Т.В., Чернієнко В.Д., Гончар Т.І., Киричук А.М., Білоус Р.І., Терещенко Л.П., Куц В.Ф., Жорнова О.О. та інші.

Хвилюючими та емоційно насиченими були проведенні зустрічі з постійними мешканцями геріатричних відділень смт Нововоронцовка та села Золота Балка, в ході яких дідусі і бабусі виражали щиру подяку за створення належних умов для їх проживання.

Враховуючи особливості нинішніх карантинних умов, для групи ветеранів-активістів було проведено круглий стіл «Щедрість душі – мудрість поколінь». Тематику та сценарій його проведення досить вдало розробила Т.В. Макаричева, розважальну програму забезпечили Л.М. Ліновська та М.В. Потишняк, а матеріальну підтримку надали Благодійний фонд І. Колихаєва «Нам тут жити» та голова однойменної партії Г.М. Лагута, директор СТОВ «Агро-сервіс» С.М. Карпенко та селищний голова В.В. Марчук. В ході проведення заходу досить цікавими були виступи ветеранів П.Д. Слєпцова, Т.С. Ленської, В.В. Барановської, С.Д. Посохіної, Р.М. Прилипко та інших. За активну участь у розвитку ветеранського руху в Почесні грамоти та пам'ятні подарунки голови селищної ради одержали член президії ветеранської організації О.В. Крепчук, член клубу «Надвечір'я» Н.С. Жила, керівники первинних ветеранських організацій О.В. Калька, В.Д. Чернієнко та Г.Ф. Крикун.

Зворушливі привітання на адресу ветеранів висловили представник Фонду І. Колихаєва О.Р. Галінська та селищний голова В.В. Марчук.

Останній наголосив на тому, що сьогодні не тільки треба дякувати старшому поколінню за ту життєву позицію, яку вони займають, а й дуже важливо використати їх потужність життєвий досвід у щоденній роботі всіх ланок органів місцевого самоврядування.

Хочеться вірити в те, що підтримка розвитку ветеранського руху буде залишатися надійною.

Голова Нововоронцовської організації ветеранів, Почесний Ветеран України Р.О. Клочанюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter