Кожен з нас, як дорослі так і діти, щиро чекаємо прекрасних, наповнених дивом та щирими сподіваннями новорічних свят, і тому дуже старанно до них готуємось. Результат такої активної підготовки школярів Нововоронцовського ЗПЗСО №1 прекрасно видно на виставках-конкурсах творчої та художньої майстерності.

Відповідно до наказу Нововоронцовського ЗПЗСО №1 від 26 листопада 2021 року №134 "Про проведення виставки-конкурсу «Букет замість ялинки»" та з метою формування у школярів національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення екологічного виховання учнів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля 16 грудня 2021 р. у Новововронцовському ЗПЗСО №1 відбулась виставка-конкурс «Букет замість ялинки». Чудово, що такі виставки-конкурси стали традиційними, і є одним із етапів Всеукраїнської природоохоронної акції «Не рубай ялинку». Ця акція має глибоке моральне значення, виховує у здобувачів освіти уважність до світу, що оточує їх, бачення і розуміння потреби у любові та захисті, пробудження у їхніх душах співчуття та розуміння життя у всіх його проявах.

У заході взяли участь учні 1-11 класів.

Виставка-конкурс проводилась у 7-х номінаціях: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина, новорічний подарунок.

Експозицію виставки склали 118 новорічних композицій, виконаних у різних техніках та напрямках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Конкурс засвідчив достатній рівень майстерності представлених робіт. Ступінь володіння та використання учасниками конкурсу технічних можливостей як традиційних, так і новітніх технік образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва показав різносторонній погляд на сучасне мистецтво. Було представлено велику кількість індивідуальних, складних за будовою творчих робіт.

Згідно з Положенням про проведення зазначеного конкурсу та на підставі рішення журі, визначено переможців конкурсу-виставки новорічних та різдвяних композицій виставки-конкурсу «Букет замість ялинки» :

Номінація «Стилізована ялинка»

І місце

Лепська З. 4б клас

ІІ місце

 

Біднина З. 1б клас
Синьогуб В. 6а клас

ІІІ місце

Коляда С. 5а клас
Слива Д. 5б клас
Володін Д. 1б клас

Номінація «Сюжетна композиція»

І місце

Солянко В. 3а  клас

ІІ місце

Учнівський колектив 6б класу

ІІІ місце

Нехлюда Р. 3б клас
Учнівський колектив 8а класу

Номінація «Новорічний  вінок»

І місце

Макєєв М. 3б клас

ІІ місце

Гирич М. 3б клас

ІІІ місце

Лачин Б. 1б клас

Номінація «Новорічний букет»

І місце

Павлишина К. 3а клас

ІІ місце

 

Аргута І. 2а клас

Мельничук Т. 9а клас

ІІІ місце

Бережна Є. 1а клас
Гавриков К. 2а клас

Номінація «Новорічна композиція»

І місце

Буценко М. 3б клас

ІІ місце

Грівіна  В. 2б клас

ІІІ місце

Гавриков Д. 1б клас

Номінація «Новорічна картина»

І місце

Капуста А. 6а клас

ІІ місце

Біла П. 3а клас

Номінація «Новорічний подарунок»

І місце

Голубець Б. 3а клас

ІІ місце

Бархатова К. 6а клас
Ялова А. 1б клас

ІІІ місце

Нарижня В. 3а клас

Адміністрація Нововоронцовського ЗПЗСО №1 дякує всім за активну участь в конкурсі, за креативність і неперевершені роботи!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter