На виконання п. 2 розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 р. №130, КП «Комунсервіс» Нововоронцовської селищної ради Херсонської області доводить до відома споживачів, що має намір провести коригування діючих тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення.

На сьогоднішній день діють тарифи з централізованого водопостачання для всіх споживачів, які були встановленні Рішенням виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради від 20.02.2020 року №8 в наступних розмірах:

• централізоване водопостачання для населення – 36,20 грн/м3 з ПДВ;
• централізоване водопостачання для інших споживачів – 58,60 грн/м3 з ПДВ.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги»№2189-VIII від 09.11.2017р., до п. 7 Постанови КМУ №869 від 01.06.2011р. «Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», підприємством проводиться перерахунок тарифів шляхом коригування складових частин структури діючих тарифів у зв’язку зі збільшенням з 1 грудня 2021 р. розміру мінімальної заробітної плати на 38%, зростання вартості електроенергії на 60%.

Коригування тарифів на централізоване водопостачання до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема для здійснення розрахунків за енергоносії, оплати податків, вчасної виплати заробітної плати, недопущення збитковості підприємства та забезпечення споживачів якісними послугами ти питною водою.

Пропонуються наступні скориговані тарифи для всіх споживачів:

• централізоване водопостачання для населення 56 грн/м3 з ПДВ;
• для бюджетних організацій 74,50 грн/ м3 з ПДВ;
• централізоване водопостачання для інших споживачив 90,65 грн/м3 з ПДВ.
• Підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для соціально незахищених верств населення буде компенсоване державою через монетизацію пільг і субсидій. КП «Комунсервіс» просить споживачів вчасно розрахуватись за послуги водопостачання та водовідведення.

Зауваження і пропозиції щодо скоригованих тарифів на 2022 р. від споживачів приймаються в письмовій формі (кабінет директора) протягом 7 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: 74200, смт. Нововоронцовка, вул. Суворова,4 (КП «Комунсервіс»).

Адміністрація КП «Комунсервіс»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter