Протягом 2021 року до Бериславської окружної прокуратури надійшло 162 звернення, з яких вирішено 105, 52 направлено до інших відомств та 1 залишено без розгляду.

З огляду на функції прокуратури серед загальної кількості вирішених звернень - 59 звернень стосуються питань досудового розслідування.

Значна кількість звернень направлено для вирішення до інших відомств в порядку ч. 3 ст. 7 Закону України «Про звернення громадян». Передумовами та причинами їх надходження у більшості випадків є необізнаність заявників із положеннями чинного законодавства щодо процесуальних повноважень органів прокуратури.

Поступово зменшується кількість вирішених звернень з питань представництва інтересів держави в суді.

Звернення з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства у звітному періоді не надходило жодне звернення.

Найчастіше до Бериславської окружної прокуратури заявники звертаються із заявами та скаргами, здебільшого через недоліки в роботі правоохоронних органів.  

Порушень порядку, строків та виконавської дисципліни під час розгляду звернень не допущено. Випадки прийняття немотивованих рішень чи не посилання на відповідний закон, надання відповідей не уповноваженими особами відсутні.         

Артем РАДЧЕНКО, начальник Високопільського відділу Бериславської окружної прокуратури 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter