icon clock15.08.2025
icon eye46
Новини

Турбота і безпека – понад усе

За інформацією Комунального закладу «Нововоронцовський центр надання соціальних послуг», нещодавно було евакуйовано одиноку мешканку села Осокорівка до міста Дніпро.

Жінка 1939 року народження залишалася сама в населеному пункті, який щодня потерпає від ворожих обстрілів.

– Завдяки підтримці Нововоронцовської селищної військової адміністрації, яка надала транспорт, жінку перевезли до безпечного місця, – зазначила директор Центру Наталя Пасько.

У Дніпрі вона проживатиме у будинку для людей похилого віку, де отримає належний догляд, турботу та підтримку.