5 січня під час обміну військовополоненими на рідну землю повернувся житель Милівської громади Володимир Хорольський. Про це повідомила начальниця Милівської сільської військової адміністрації.
Володимира викрали 3 липня 2022 року просто з дому. Після майже трьох років у полоні він знову вдома — живий і вільний.