Високопільська селищна територіальна громада провела в останню путь військовослужбовця Збройних Сил України Олександра Дмитренка, жителя селища Архангельське.
Земляки віддали шану Захиснику, який повернувся додому «на щиті».
Громада висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого воїна.
Вічна пам’ять і слава Герою!